BAŞHAKEM ÇANTASI
|
2016 |
S.No |
Tarihi |
|
|
Organizasyon Adı |
|
|
|
Yeri |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27. |
20 - 25 Aralık |
|
|
Adana Satranç İl Birinciliği |
|
|
|
Kahraman Olgaç Satranç Merkezi |
26. |
16 - 18 Aralık |
|
|
Küçükler Satranç İl Birinciliği (09-10-11 Yaş) |
|
|
|
Özel Mektebim Çukurova Bilfen Okulları / Çukurova |
25. |
09 - 11 Aralık |
|
|
Küçükler Satranç İl Birinciliği (07-08-12 Yaş) |
|
|
|
Özel Mektebim Çukurova Bilfen Okulları / Çukurova |
24. |
18 - 19 Kasım |
|
|
24 Kasım Öğretmenler Günü Satranç Turnuvası |
|
|
|
Kapalı Spor Salonu / Kozan |
23. |
05 - 06 Kasım |
|
|
10 Kasım Atatürk'ü Anma Satranç Turnuvası |
|
|
|
Kahraman Olgaç Satranç Merkezi |
22. |
29 - 30 Ekim |
|
|
Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvası |
|
|
|
Kapalı Spor Salonu/ Kozan |
21. |
21 - 23 Ekim |
|
|
Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvası |
|
|
|
Kahraman Olgaç Satranç Merkezi |
20. |
07 - 16 Ekim |
|
|
Sonbahar ELO Satranç Turnuvası |
|
|
|
Kahraman Olgaç Satranç Merkezi |
19. |
30 - 31 Mayıs |
|
|
Kozan Kurtuluş Kupası Satranç Turnuvası
|
|
|
|
Kozan Belediyesi Kültür Sitesi |
18. |
28 - 29 Mayıs |
|
|
Kulüpler İl/Yöre Yarışmaları Karma Grup |
|
|
|
Kahraman Olgaç Satranç Merkezi |
17. |
21 - 22 Mayıs |
|
|
Yurmurtalık Kaymakamlık Kupası Satranç Turnuvası |
|
|
|
Yumurtalık Halk Eğitim Merkezi |
16. |
16 - 18 Mayıs |
|
|
Kozan Gençlik Hafası Satranç Turnuvası
|
|
|
|
SİS Mesleki ve Teknik A.L./Kozan |
15. |
14 - 15 Mayıs |
|
|
Mektebim Koleji Gençlik Haftası Satranç Turnuvası
|
|
|
|
Mektebim Koleji Yerleşkesi/Çukurova |
14. |
04 - 05 Mayıs |
|
|
Sarıçam İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Satranç Turnuvası
|
|
|
|
Evliya Çelebi M.T.A.L. Sarıçam |
13. |
23 - 24 Nisan |
|
|
Doğa Koleji 23 Nisan Turnuvası
|
|
|
|
Adana Doğa Koleji Yerleşkesi |
12. |
19 - 21 Nisan |
|
|
Kozan 23 Nisan Turnuvası |
|
|
|
Kozan Belediyesi Kültür Sitesi |
11. |
16 - 17 Nisan |
|
|
Yüreğir Belediyesi Çocuk Haftası Turnuvası |
|
|
|
Yüreğir Belediyesi Kültür Merkezi |
10. |
16 - 17 Nisan |
|
|
Doğa Koleji 23 Nisan Turnuvası |
|
|
|
Adana Doğa Koleji Yerleşkesi |
9. |
02 - 03 Nisan |
|
|
Polis Haftası Satranç Turnuvası |
|
|
|
Kahraman Olgaç Satranç Merkezi |
8. |
19-20 Mart |
|
|
Yıldızlar Takım Yarışması (Merkez Grubu)
|
|
|
|
Kahraman Olgaç Satranç Merkezi |
7. |
19-20 Mart |
|
|
Küçükler Takım Yarışması (Kozan Grubu) |
|
|
|
Özel Çukurova Ortaokulu /Kozan |
6. |
19-20 Mart |
|
|
Küçükler Takım Yarışması(Misis Grubu)
|
|
|
|
Yüreğir Belediyesi Kültür Merkezi |
5. |
19-20 Mart |
|
|
Küçükler Takım Yarışmas(Taş Köprü G.)
|
|
|
|
Kahraman Olgaç Satranç Merkezi |
4. |
12-13 Mart |
|
|
18 Mart Çanakkale Zaferi Satranç Trn.
|
|
|
|
Kahraman Olgaç Satranç Merkezi |
3. |
27 Şubat - 04 Mart |
|
|
Okul Sporları Satranç Turnuvası Küçükler -Yıldızlar - Gençler |
|
|
|
Kahraman Olgaç Satranç Merkezi |
2. |
20-21 Şubat |
|
|
Kadınlar Satranç İl Birinciliği
|
|
|
|
Kahraman Olgaç Satranç Merkezi |
1. |
09-10 Ocak |
|
|
05 Ocak Kurtuluş Kupası
|
|
|
|
Seyhan Rotary Anadolu Lisesi/ Yüreğir |