banner isbank

Satranç Haberleri

CEYHAN'IN KURTULUŞU SATRANÇ TURNUVASI

maskot duyuru   06 OCAK CEYHAN'IN KURTULUŞU SATRANÇ TURNUVASI İLKOKUL, ORTAOKUL VE LİSE OLMAK ÜZERE 3 KATEGORİDE CEYHAN SPOR SALONUNDA GERÇEKLEŞTİRİLECEKTİR.

   TURNUVA BİLGİLERİ İÇİN: TURNUVA SAYFASI

   ADANA SATRANÇ İL TEMSİLCİLİĞİ

2017-2018 TÜRKİYE KÜÇÜKLER VE YILDIZLAR ŞAMPİYONASI İÇİN DUYURU!

ustresim2018 TÜRKİYE KÜÇÜKLER VE YILDIZLAR SATRANÇ ŞAMPİYONASI'NA GİDECEK SPORCULARIMIZIN AŞAĞIDAKİ EVRAKLARI HAZIRLAYIP 5 OCAK SATRANÇ MERKEZİ GÖREVLİSİ ADNAN BULUT'A ( 05372447844 ) 10 Ocak 2018 ÇARŞAMBA MESAİ BİTİMİNE KADAR TESLİM ETMELERİ GEREKMEKTEDİR.

Sporcu Seyahat Yönergesi 

KÜÇÜKLER KATILIM FORMU    YILDIZLAR KATILIM FORMU 
**KATILIM FORMLARI Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine yollanacaktır.                                                                                                           
Sporcu Seyahat İzin Belgesi(Kendi İmkanları İle Seyahat Edecekler İçin-18 Yaşından küçükler için)

OKUL SPORLARI 2018

okulsporafis 2018_web    2017-2018 OKUL SPORLARI SATRANÇ TURNUVASI 13-14 OCAK 2018 TARİHLERİNDE KÜÇÜKLER, YILDIZLAR VE GENÇLER KATEGORİLERİNDE YÜREĞİR BELEDİYESİ KÜLTÜR MERKEZİNDE GERÇEKLEŞTİRİLECEKTİR.

   BAŞVURU YAPACAK OKUL TAKIMLARININ BRANŞ TALİMATI VE YAŞ TABLOSUNA GÖRE HAREKET ETMELERİ GEREKMEKTEDİR.

  BAŞVURULAR, EKTEKİ FORMUN EKSİKSİZ DOLDURULARAK  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. ADRESİNE YOLLANMASI İLE OLACAKTIR. ONAYLI, ISLAK İMZALI FORMLAR KAYIT KONTROLDE TESLİM EDİLECEKTİR. AKSİ DURUMDA TAKIM YARIŞMAYA ALINMAYACAKTIR.

   SATRANÇ BRANŞ TALİMATI      YAŞ VE KATEGORİ TABLOSU     BAŞVURU FORMU   YÖNERGE
  ADANA SATRANÇ İL TEMSİLCİLİĞİ

2017 KÜÇÜKLER İL BİRİNCİLİĞİ

Adana Kkler_l_Birincilii_1 ERAL Okulları Sponsorluğunda düzenlenen Adana Küçükler İl Birinciliği Satranç Turnuvası 09-10 Aralık 2017 tarihlerinde Çukurova Üniversitesi Kongre Merkezi Salonunda 12 Kategoride 493 sporcunun katılımı ile gerçekleştirildi.

  TURUNVA BİLGİLERİ İÇİN: TURNUVA SAYFASI

ADANA SATRANÇ İL TEMSİLCİLİĞİ

MEB ve TSF Protokol İmzaladı!

meb protokol      Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) ve Türkiye Satranç Federasyonu (TSF), Milli Eğitim Bakanlığına bağlı kurumlarında satranç dersi veren eğitimciler ile ilgili geniş çaplı bir işbirliği protokolü imzaladı.
      TSF Başkanı Gülkız Tulay ve MEB Müsteşarı Doç. Dr. Yusuf Tekin tarafından imzaları atılan protokol kapsamında MEB, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı tüm kurumlarda satranç dersi egzersizi, kulüp çalışmaları, HBÖGM (Hayat boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü) ve HEM (Halk Eğitim Merkezi)'e bağlı kurslarda sadece Türkiye Satranç Federasyonu tarafından verilmiş ve kullanıldığı yıl için güncellenmiş herhangi bir kademeye ait antrenörlük belgesine sahip olan öğretmenleri görevlendirecek.
       İmza töreni, Gülkız Tulay ve Doç. Dr. Yusuf Tekin'in yanı sıra MEB Müşteşar Yardımcısı ve TSF Asbaşkanı Muammer Yıldız, TSF Başkan Vekili Aşkın Keleş ve Yönetim Kurulu Üyesi WIM Nilüfer Çınar Çorlulu'nun da katılımıyla gerçekleşti.
MEB&TSF İşbirliği Protokolü