banner isbank

Satranç Haberleri

İlimizde düzenlenecek olan 1. kademe yrd. antrenörlük kursları

antrenc3b6r-belge
    İlimizde düzenlenecek olan 1. kademe yardımcı antrenörlük kursları Eylül ayı içerisinde yapılması düşünülmekte olup , daha detaylı bilgiler ilerleyen zamanlarda sayfamızdan ilan edilecektir. 

         
   Av. Veysel TUNCİL
TSF Adana il temsilcisi 
-------------------------------------------------------------------- 

Babalar Günü kutlu olsun

babalar-gn-mesajlar

TSF Adana İl Temsilciliği
-------------------------------------------------------------------------------------- 

Yüreğir Belediye Başkanlığı ziyaretimiz

20150617 143706

İlçe temsilcilerimiz Amir AKDAĞ ve Ozan ÖZDEMİR Yüreğir Belediye Başkan Yardımcısı Sn. Halil Şimşek'i makamında ziyaret ederek ilimizde yapılan satranç çalışmaları hakkında bilgi verip önümüzdeki sezonda yapılacak turnuvalarda Yüreğir Belediyesi ile de ortak çalışma içinde olma anlamında proje fikirlerini sundular. Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Yüreğir Belediye Başkan Yrd. Halil Şimşek satranca destek olma sözünü vererek çocuklarımızın satranç ile buluşturma anlamında çalışmalarımızda paydaş olabileceklerini sözlerine ekledi. Yeni sezonda yapılacak çalışmaların planlaması adına önümüzdeki günlerde yeniden bir araya gelinmesi kararı alındı.

İl hakem kurulu ve ilçe temsilcilerimizle yıl sonu değerlendirmesi

20150612 1831401

İl hakem kurulu ve ilçe temsilcilerimizle yıl sonu değerlendirme toplantısı yapıldı. Sohbet ortamında gerçekleşen buluşmaya il hakem kurulu asbaşkanımız / Sarıçam ilçe temsilcimiz Ozan ÖZDEMİR - Seyhan ilçe temsilcimiz / il hakem kurulu üyemiz Gürçem AVCI YILMAZ , Yüreğir ilçe temsilcimiz / il hakem kurulu üyesi Bekir DEĞER , Çukurova ilçe temsilcimiz Amir AKDAĞ ve Kahraman Olgaç satranç merkezi sorumlumuz Ayten BİLGİLİ katıldı. Bu sezonun değerlendirilmesinin yapıldığı buluşmada önümüzdeki yıl içinde yapılacak faaliyetlerin planlanması - yapılacak ziyaretlerin karara bağlanması gibi konuların ele alındığı toplantıda konuşan il temsilcimiz Veysel TUNCİL önümüzdeki sezonda daha da güzel çalışmalara imza atacaklarını dile getirdi.

İl temsilciliğimizi sosyal medyadan da takip edebilirsiniz

facebook cubic_logoTSF Adana il temsilciliğimizle ilgili tüm gelişmeleri sosyal medya adresimizden de takip edebilirsiniz.

https://www.facebook.com/pages/TSF-Adana-%C4%B0l-Temsilcili%C4%9Fi/761170750596287  adresinden bize ulaşabilirsiniz.