banner isbank

ADANA SATRANÇ AİLESİ BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR

ADSC01857İlimizde, satranç organizasyonlarının, satranç sporcularımız ve sporcu velilerimiz açısından çok daha konforlu mekanlarda gerçekleştirilebilmesi ve turnuva salonlarının teknik yetersizliğinden kaynaklanan bir kısım sorunların çözümüne katkı sağlamak amacıyla İl Temsilciliğimiz tarafından yapılan görüşmeler çerçevesinde 04.12.2013 tarihinde Bahçeşehir Koleji yöneticileriyle bir araya gelinmiştir.

Yıllık Etkinlik Programı içerisinde yer alan ve 20-21-22 Aralık 2013 tarihlerinde gerçekleştirilmesi planlanan Küçükler İl Birinciliği Satranç Turnuvası'na ev sahibi olmaktan büyük memnuniyet duyacaklarını ifade eden Bahçeşehir Koleji Okul Müdürü Sn. Hakan Gediktaş ve Sn. Timur TUŞTAŞ ve Bahçeşehir Koleji yetkililerine TSF Adana İl Temsilcisi Av. Veysel TUNCİL tarafından teşekkür edilerek Bahçeşehir Okulları'nın Adana satranç ailesine kazandırılmış olmasından duyulan büyük memnuniyet dile getirilmiştir. 

----------------------------------------------------------------------------------------------------


DOA KOLEJİl Temsilciliğimizin Yıllık Etkinlik Programı içerisinde yer alan Çocuk ve Yıldızlar Ligi yarışmalarına ev sahibi olma önerisinde bulunan Doğa Koleji yetkililieri ile İl Temsilcisi Av. Veysel TUNCİL başkanlığında, İl Düzenleme Kurulu üyesi Ahmet BÜYÜKPOLAT ve İl Teknik Komisyon üyesi Amir AKDAĞ'dan oluşan bir komisyon tarafından bir nezaket ziyareti gerçekleştirilmiş, ziyarette, "Grand Master" Barış Esen ve Adana satranç ailesinden Sn. Aydan Büyükpolat ve Sn. Nesibe Şahpaz Esen de hazır bulunmuşlardır.
----------------------------------------------------------------------------------------------------